Fotoğraf Galerisi
Messier 51
Messier 51
Tüm Fotoğraflar

Anket
Günün Sorusu
Sizce Ufo'lar Gerçek mi
 
   
Sayaç
Online : 75
Toplam : 82

11 Mayıs 2017 Akrep Burcunda Dolunay ve Etkileri Karmik Ödüller!

 

11 MAYIS 2017 AKREP BURCUNDA DOLUNAY VE ETKİLERİ KARMİK ÖDÜLLER!

Merhaba Sevgili Amira Astroloji Takipçileri, Merhaba Sevgili Astrolojiseverler;
Bu yazımda sizlere 11 Mayıs 2017 Perşembe günü 20° Akrep Burcu’nda gerçekleşecek olan Dolunay ve etkilerinden bahsedeceğim.
Dolunay Mayıs 2017 astrolojisi hem güçlü hem de şanslı. İyi yerleştirilmiş Plüton, yaşamınızda olumlu bir dönüşüme neden olur. Mayıs 2017 Dolunay, istediğiniz gibi kullanmak için olumlu bir karma patlaması getiriyor. Artan kişisel güç, yolunuza şans eseri çıkan molalarından tam olarak yararlanmak için kullanılabilir. Bu, 26 Nisan Boğa Burcu Yeniayı ile başlayan büyük revizyonun tamamlanması için idealdir.

Dolunay Anlamı

Dolunay duyguları ve geçmişten getirdiklerimizi temsil eden Ay ile kendi benliğimizi ve isteklerimizi sembolize eden Güneş in tam karşı açıda olmasıdır. Bu durumda duygular çok yükselir ve korunma ihtiyacımız artacağından bir takım radikal kararlar alma durumumuz oluşur. Bu dönemde genel olarak burçlarda dolunayın bulunduğu ev alanlarında kapanışlar ya da sonlanmalar muhtemeldir. Doğum haritamızda Güneş ve Ay’ın konumlarına göre ise o ev alanlarıyla ilgili yeni farkındalıklar yaşama ve karar alma durumumuz söz konusudur. Bu bizi daha iyi bir geleceğe yönlendiren, engel olan ve bizde işlevi olmayan şeyleri geride bıraktığımız bir gökyüzü olayıdır. Bu yüzden iyi bir bilinçaltı temizliğini sağlar. Faydalıdır. Bu dönem biliyorsunuz ki 26 Nisan 2016 Boğa Burcu Yeniayı ile başlayan bir dönemin tamamlanmasını sağlayacak ve kararlar vermemize yardımcı olacak bir gökyüzü olayı olacak. 

MAYIS 2017 DOLUNAY ASTROLOJİSİ

11 Mayıs 2017 Perşembe 20 ° 24 'Akrep Burcunda gerçekleşecek olan dolunay,  sadece bir gezegen boyutunu oluşturur.
Plüton Sekstil açıda olacak,  dolunayı sert ve ciddi bir dolunay haline getirecektir. Ancak bu durum oldukça olumludur.   Dolunayın hemen yanında 19 ° 36 'da Akrep Burcunda iyi şans, mutluluk ve zenginlik ile bağlantılı yararlı sabit bir yıldız ile etkileşime girecektir.  Jüpiter doğasına manevi ve zihinsel güçler şeklinde biraz Merkür eklenir.
Şimdi Dolunaya etki eden diğer gezegen etkilerine bakalım. Doğrudan dolunayla bağlantılı olmasalar da, kesinlikle olumlu bir etki yaratıyorlar, çünkü çoğunluğu uyumlu mavi etkilerdir (Sekstil, Üçgen gibi…)

DOLUNAY MAYIS 2017 VE PLÜTON

               Dolunayda Ay Sekstil Plüton aynı zamanda Güneş Üçgen Plüton anlamına da geliyor.  Güneş Karşıt Ay bu gezegenin doğal yapısı haline gelen derinlemesine araştırma metodu nedeniyle psikolojik olarak hayatınızdaki kutuplaşmaları bir araya getirebilir.  Dolunay Mayıs 2017 Sekstil Plüton sizi çok yoğun ve derin deneyimlere teşvik edecektir. Yoğun kişisel etkileşimler, birisi hakkında tam olarak nasıl hissettiğinizi veya onların sizin hakkınızda nasıl hissettiklerini gösterecektir. Kendi hayatınız üzerindeki gücünüz ve nüfuzunuz, olumlu bir dönüşümü mümkün kılar. İlişkiler daha derin bir düzeye ya da devam etmek için özgür olacaksınız. Hayatta çürüme halindeki herhangi bir şey şimdi yeniden doğmuş olabilir. Zihninizdeki karmaşayı ve çevrenizi temizleyebilirsiniz. Zarar verici davranışları ortadan kaldırmak için herhangi bir kötü alışkanlığın veya bağımlılığın kökenine inebilirsiniz. Kendi duygularınızı güçlü bir sezgi ile daha fazla kontrol altında tutmak, yeryüzündeki yolculuğunuz hakkında size yol gösterecektir. Bir psikolog gibi, gizemleri çözmek ya da suçları ve sırları araştırmak için konuları derinlemesine araştırıp inceleyebilirsiniz.

AKREP KISKACINDAKİ DOLUNAY

                   20°24′ Akrep Burcu’nda gerçekleşen Dolunay Mayıs 2017 19°36′  Akrep Burcu’ndaki Sabit Yıldız Zuben El Schamali (Arapça Adı) ile etkileşime girecek. Teknik açıdan Beta Librae olarak adlandırılan bu yeşil yıldız, Terazi Takımyıldızının Kuzey Skalasını işaret eder.
Bununla birlikte, bu yıldızın ortak adı, Kuzey Kıskaç anlamına gelen Arapça bir kelime olan Zubeneschamali'dir. Bu diğer taraftan isim olarak da “Tam Karşılık” manasını sembolize eder. Bu, bir ruhun kötü işlerine karşı iyi davranışları dengeleyen Karmik Ölçeklerle ilgilidir. “Tam Bedel” tüm karma borçlarının ödenmiş olduğu ve hatta bir miktar kredimizin olabileceği anlamına gelir. Bu nedenle, Beta Librae, Zubeneschamali, Kuzey Kıskaç şanslı bir sabit yıldızdır.
Bunu Alpha Terazi yani;   15 ° 19 'Akrep'te bulunan sabit yıldız Zubenelgenubi ile karşılaştıralım;
Güney Kıskacına sembolik olarak “Yetersiz Bedel” denir. Bu yıldızın Satürn ve Mars doğası, olağanüstü bir karmik borcun olması talihsizliğine işaret eder. Dolunay yıldızı olan Zubeneschamali, Jüpiter ve Merkür 'ün gezegensel doğasına sahiptir. Bu bize  "iyi şans, yüksek hırs, fayda, onur, servet ve sürekli mutluluk" veren kısımdır. Modern yazarlar, Jüpiter / Merkür'ü çok güçlü bir psişik kaliteye sahip keskin bir zihin ve akıl manasında çevirirler. Bazıları da manevi ve zihinsel güçleri uyandırdığını ve ölümsüz bir isim verdiğini söylemiştir.
DOLUNAY MAYIS 2017 ÖZETİ
27 Mayıs Dolunayı dönüşüm ve yeniden doğuş gezegeni Plüton ile ilişkilendirilebilir. Dolunay Mayıs 2017, iyi karmanın yıldızı Zubene schamali ile bağlantılı olarak olumlu ve iyi şans önünde etkilerde bulunacaktır. Bu kombinasyon farklı insanlar için farklı şeyler demektir. Hayatınızın sürekli bir mücadele olduğunu düşünüyorsanız, negatif bir şeyi ortadan kaldırarak hayatınızı iyileştirmek için dolunayın pozitif enerjisini kullanın. Hayatın sizi götürdüğü yerden memnunsanız, başkalarına yardım etmek için iyi şansınızı kullanın. Pozitif karmanınızı paylaşmak, birinin yaşamını daha iyi hale getirebilir. Samimi hayır faaliyetleri size zarar vermez. Dolunay Mayıs 2017 astrolojisindeki en güzel taraf bir önceki yeni ayın nüfuz eden enerjileri iyi dileklerle tamamlamasıdır. ı26 Nisan Yeniayı karanlık taraflarımızda ışık yaktı. "Suçluluklardan pozitif dönüşüm, korku ve utançtan kurtuluş" şimdi önümüzdeki iki hafta boyunca en üst seviyeye çıkacak.

Libra IAU.svg

Burçlara Etkisi :

Burçlar     Gölge    
Koç Burcu:    8. Ev    
Boğa Burcu:   7. Ev   
İkizler burcu:    6. Ev 
Yengeç burcu:   5. Ev    
Aslan burcu:    4. Ev  
Başak Burcu:     3. Ev     
Terazi Burcu:     2. Ev    
Akrep Burcu:    1. Ev     
Yay Burcu:    12. Ev   
Oğlak Burcu:   11. Ev   
Kova Burcu:    10. Ev      
Balık Burcu:  9. Ev

Eklenme Tarihi : 05.02.2018 18:37:00
Okunma Sayısı : 1030

Yorumlar

Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Adınız Soyadınız
Yorumunuz