Fotoğraf Galerisi
Messier 51
Messier 51
Tüm Fotoğraflar

Anket
Günün Sorusu
Sizce Ufo'lar Gerçek mi
 
   
Sayaç
Online : 123
Toplam : 130
Ziyaretçi
 

17 Mart 2018 Balık Burcu’nda Yeniay Ve Etkileri

Untitled Document

17 Mart 2018 Balık Burcu’nda Yeniay Ve Etkileri

Merhaba Sevgili Amira Astroloji Takipçileri, Merhaba Sevgili Astrolojiseverler,
Bu yazımda sizlere 17 Mart 2018'de tropikal Zodyak’ta 27 ° Balık Burcu’nda gerçekleşecek olan yeniay ve etkilerinden bahsedeceğim.  Yeniay Mart 2018 astrolojisi, küçük gezegen Şiron (Yaralı Şifacı) ile yaptığı yakın uyum nedeniyle acılı yaraları ortaya çıkaracaktır.
Mart 2018 yeni ayı Mars ve Uranüs'le etkileşime girerek “Orta Öğrenme Üçgeni” olarak adlandırılan bir açı deseni oluşturur. Bir çatışma veya kriz zaten acıyan yaranıza tuz basacaktır, ancak keşfedilen yeni yöntemler ve daha da yükselen öz farkındalık hızlı iyileşmeye yol açacaktır.

Yeniay Mart 2018 Astrolojisi

Yeni Ay 17 Mart'ta 26 ° 53 'Balık Burcu’nda gerçekleşir ve yeniay grafikte bir üçgen açı deseni oluşturur. Bu Mars Uranüs ve Şiron arasında uzanan bir üçgendir.  
Mars'tan Uranüs'e olan uyumlu mavi üçgen unsuru bir uyum halini temsil eder. Bu denge halidir yani rahat hissetmek için doğal olarak dengede kalmak isteyeceğiniz yerdir.
Yeni aydan Mars'a uzanan kırmızı kare,  bu dengeli durumu rahatsız eden bir tahrik veya rahatsızlığı temsil eder. Bazı sorunlarla başa çıkmak zorunda kalmamak için rahatsız edici bir karar alınmamalı veya eylem içine girilmemelidir. Mavi alanda dinlenmek ve kırmızı alanda savaşmak arasında kaldığınızda bir kriz gelişir.
Bu sorunu çözmeniz için Mars ve Uranüs’ün tek yönlü açısının kutupsallaşmış düşüncelerinden arınmanız gerekir.
Yeni aydan Uranüs'e yeşil renkli yarı sextile açı, size üçüncü bir bakış açısı sunar. Mükemmel bir denge bulmak için yeni yollar deneyen ve deney yapan bir akış halini temsil eder.
Kırmızı ile gösterilen kare açının yarattığı krizle uğraşmak yerine, bu açıyı çatışmayı çözmek için bir fırsat olarak görmelisiniz.
Bruno ve Louise Huber bu üç renkli açı desenini “Orta Öğrenme Üçgeni” olarak adlandırıyorlar. “çatışma → çözüm arayışı → uyum”  Bu açı kalıbı öğrenme ya da gelişme ile sonuçlanan bir kriz mekanizmasını temsil eder. Bu üç fazlı kriz mekanizması tamamlandıktan sonra, yeni zemin bozulmakta ve bir uyum durumu kazanılmaktadır. Özellikle yeni bir sorun ortaya çıkarsa, birden fazla devrenin tamamlanması gerekebilir.

Yeni Ay Açıları

Yeni Ay kare Mars, bu kriz öfkeli olan bir erkeğin ya da rakiplerinizin veya düşmanlarınızın meydan okumasını içermektedir. Birisi sizin üzerinizdeki güçlerini ispatlamaya çalışabilir ve bu durum ego çatışmalarına yol açabilir. Zaten heyecanlı ve sabırsız olabilirsiniz ve siz de herhangi bir tahrik edici unsura veya saldırıya karşı saldırganlıkla tepki gösterebilirsiniz.
Bu açı, öfke, kızgınlık ya da cinsellikte hayal kırıklığına yol açabilir. Potansiyel olarak yıkıcı olan bu enerji çatışma, kaza, kas ağrısı ya da yorgunluk ile sonuçlanması için yapıcı bir şekilde yönlendirilmelidir. Egzersiz, mastürbasyon veya fiziksel çalışma, kendinizi aşırı derecede yormadığınız ve zorlamadığınız sürece işe yarayacaktır.
Yeni Ay Mart 2018, güçlü feminist temaları olan ay ve güneş tutulmalarından bu yana gerçekleşen ilk ay safhasıdır.
Güneş Kare Mars, cinsel saldırıların artmasına veya daha önceki cinsel şiddet eylemlerinin rapor edilmesine neden olabilir. Erkekler kendilerine yöneltilen olası iddialar sebebiyle kendini tehdit altında hissedebilirler ve bazı erkekler sahte iddialar nedeniyle mağdur hissedebilirler. Erkekler yakın zamandaki cinsel su istimal iddialarına karşı öfkeli bir şekilde tepki gösterebilirler.
Yeniay Semi-Sekstil Uranüs, bu açı işler anlam kazanmaya başlayana kadar çözüm bulmak adına çabalamayı ve bunun için küçük bir adım atmayı gösterir. Merak ve yaratıcılık, yeni keşifler yapmanıza veya iç görünüzün aniden işlev kazanmasına yardım edecektir. Sıklıkla gerçekleşen ve aniden gelişen, aydınlatıcı, şanslı toplantılara ve ani karşılaşmalara şahit olmak mümkündür.
Bilim, internet ve astroloji, bir krizin çözümüne ya da hayal kırıklığınızı hafifletmeye yardımcı olabilir. Rutine yapışmakta zorluk çekebilirsiniz ve kolayca rahatsız olabilirsiniz. Bununla birlikte, bu eğilim bir şeyden diğerine geçerek fazladan fikir ve bulgulara varmayı sağlar.
Mars Sekstil Uranüs uyumun eğlenceli ve heyecan verici, sakin ve rahatlatıcı olacağını öne sürüyor. Çatışmanın çözümünde hoş sürprizler ve teşvik edici karşılaşmalar yer almalıdır. Ekstra girişim, ilham ve motivasyon, orijinal ilişki dramınızı, cinsel hayal kırıklığını veya diğer krizinizi çözmeye yardımcı olan hızlı değişiklikleri getirecektir.
Bu cinsel yönden uyarıcı yön heyecan verici yeni bir romantizm şansını getiriyor ve ayrıca ilk hamleyi yapma cesaretiniz olacak. Yatak odasında bir şeyler denemek sorunlu bir cinsel ilişkiyi yeniden canlandırabilir. Öte yandan, bu kendinizi ifade etmenizi veya özgürlüğünüzü kısıtlayan ilişkilerden kopmak için iyi bir zamandır. Bu aynı zamanda başarı ve mutlu olmaktan alıkoyan işler veya başka şeyler için de geçerlidir. İçgüdülerinize güvenin ve risk almaktan korkmayın. Kader cesur olanı destekliyor.

Küçük Gezegen Chiron ile Yeni Ay

Yeniay Kavuşum Şiron, bu açı yeni ayın yarattığı öfke veya çatışma, ruhunuzda çok acılı bir yarayı açığa vuracak kriz demektir. Çocukluğunuzdan gelen zorbalık veya fiziksel bir yaralanma, hastalık veya sakatlanma gibi bir olay olabilir. Sevilen birinin ölümü ya da hiç iyileşmemiş bir kırık kalp olabilir. En derin yaranız kendinize olan güveninizi zedeleyebilir ve depresyona, mağduriyet ya da aşağılık kompleksine yol açabilir.
Şiron, 29 ° 38 'Balık Burcu’nda Kavuşum Sabit Yıldız Scheat. Bu kötü yıldız, aşırı talihsizlik, cinayet, intihar, boğulma, sel, gemi kazası, madencilik kazaları ve uçak kazaları gibi felaketlerle de bağlantılıdır.
Yeniay Kavuşum Şiron en derin yaranızı açığa çıkaracak ve Mars bazı krizler veya çatışmalar yoluyla acıyı geri getirecektir.
Mars Kare Şiron ateş, kesiklerle, silahlarla, şiddet ve cinsel şiddet veya sakatlık, iktidarsızlık ve diğer cinsel işlev bozuklukları gibi cinsel sorunlarla yaralanma. Cinsel suiistimalin rapor edilmesinde yaşanan artış şüphesiz birçok mağdur, fail, yanlış suçlanan kişiler ve aileleri için acıya neden olacaktır. Ancak Yeniay Mart 2018 astroloji haritasındaki Uranüs'ün olumlu açıları, öğrenme ve gelişim için beklenmedik fırsatlar getirecektir. Hızlı değişim, yeni keşifler, cinsel maceralar, anlayışlar ve daha yüksek öz farkındalık acınızı iyileştirmenize yardımcı olacaktır.

Burçlar ve Özellikleri:

 1. Koç: 12. Ev
 2. Boğa:11 Ev
 3. İkizler:10 Ev
 4. Yengeç:9 Ev
 5. Aslan:8 Ev
 6. Başak:7 Ev
 7. Terazi:6 Ev
 8. Akrep:5 Ev
 9. Yay:4 Ev
 10. Oğlak:3 Ev
 11. Kova: 2 Ev
 12. Balık:1 Ev
 
Eklenme Tarihi : 05.03.2018 00:51:11
Okunma Sayısı : 1023

Yorumlar

Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Adınız Soyadınız
Yorumunuz