Fotoğraf Galerisi
Samanyolu
Samanyolu
Tüm Fotoğraflar

Anket
Günün Sorusu
Sizce Ufo'lar Gerçek mi
 
   
Sayaç
Online : 127
Toplam : 134
Ziyaretçi
 

22 Mart 2018 Merkür Retrosu

MERKÜR RETROSU 2018

Merkür Retro’su 2018 22 Mart'ta 16 ° Koç Burcu’nda başlıyor ve 15 Nisan'da 4 ° Koç Burcu’nda sona eriyor. Merkür Retro’su Mart 2018, iletişim ve teknoloji arızaları, sinirsel kaygı bozukluklarını, seyahatlerdeki gecikmeler ve bir eşyanın kaybolma potansiyelini artırır. Merkür Retro’su 2018 kavuşum Venüs tüm iletişim ve düşüncelerin özellikle şefkat ve sevgi temalarına odaklanacağını gösteriyor. Aynı zamanda partnerinizle aranızda iletişim problemi üzerinde durulacak ve iletişim sorunları varsa yine aynı dönemde ortaya çıkabilir.

Merkür Retro’su 2018, Ocak 2018 Ay Tutulması ile başlayan cinsel taciz ve cinsel ilişkide güç dengesizlikleri konusunu sürdürüyor olacak.  Merkür Retro’su Mart 2018 hakkında daha ayrıntılı bir anlatım yapmadan önce, doğum haritasında ve transit olarak Merkür Retro’su ne anlama gelir bunlar hakkında bilgi bulacaksınız.

MERKÜR RETROSU 2018 AÇILARI

Merkür 8 Mart 2018'de 04 ° 46 'Koç Burcu’nda Retro bölgesine giriş yapar.

Merkür Retro’ya geçene kadar ilk gölge döneminde olacaktır. Bu süre içinde, Retro evresinde ortaya çıkacak düşünce, iletişim veya ulaşım konuları hakkında bir fikir edineceksiniz.

Merkür 22 Mart 2018'de 16 ° 54 'Koç Burcu’nda Retro’ya başlıyor. Merkür Retro’su 2018 grafiğine baktığımızda Merkür’le bağlantılı Venüs'ü görürüz, bu da bize Merkür Retro’su 2018’in ana temalarının sevgi konuları ve ilişkiler olacağını gösterir.  Bu etkileşim, sevgi ve arkadaşlıklar hakkında daha fazla düşünmek ve bu konuda daha fazla konuşmayı istemek anlamına geliyor.

Bir insanda sevdiğiniz şeyle temasa geçmenizi sağlar, ancak Merkür Retro’su Mart 2018 kavuşum Venüs aslında o kişiye nasıl hissettiğinizi söylemeyi zorlaştırıyor. Bununla birlikte, günlük hayatınızda sosyal etkileşimler artacağından yeni arkadaşlar edinmek için iyi bir zamandır. Merkür Retro’su genellikle eski arkadaşlarınızla temas getirir, böylece Merkür Retro’su 2018 kavuşum Venüs eski ilişkilerle görüşme olanağı sağlar. Yeni arkadaşlar veya sevgililer Dejavu hissini tetikleyebilir çünkü geçmiş yaşam anılarınızla karşılaşabilirsiniz.

Merkür Kare Plüton derin düşünmenizi sağlar ve sosyal etkileşimlerinizi yoğunlaştırır. Ancak aynı zamanda bağnazlık, milliyetçilik ve ırkçılık gibi en karanlık düşüncelerinizi ve inançlarınızı da ortaya çıkarmaktadır. Aşırı uç fikirlerden ve başka insanların fikirleri üzerinde baskı kurmaktan kaçının. Eğitim kurumlarda ve sosyal medya üzerinden yapılan alaycı konuşmalara ve bazı zorbalıklara neden olabilir.

Orta derecede bir bakış açısına sahip olsanız bile, başkalarının fikirlerini değiştirmek için zorbaca yöntemler kullanma riskiniz var. Fikrinizin aşırı uçlarda olabilir veya başkalarını ikna etmek için ne kadar çok güç kullanırsanız, o kadar çok eleştiri ve çatışma ile karşılaşabilirsiniz.

Venüs kare Plüton, aşk hayatınızda büyük bir etkiye sahip olabilir. Var olan ilişkilerde güç ve kontrol konuları ortaya çıkabileceğinden aşk şehvet haline gelebilir. Kıskançlık ya da takıntı gibi bazı manipülatif davranışlar gerginlik yaratabilir. Bu tür davranışların kökeninde, sevgi ve değer duygularını hissetmemekten kaynaklanan derin ve sakin bir korku ya da güvensizlik bulunur. Elbette, partneriniz tarafından böyle davranışlara tabi tutulan siz de olabilirsiniz. Partnerlerden biri bastırılmış ve kontrol altına alınmış, boğulmuş hissederse tehdit ve ültimatomlar mümkündür. Sağlıksız bir ilişki, çok acı verici ya da çarpıcı olabilecek bir çöküşe neden olabilir. İyi yerleşmiş bir ilişki, bu transit yoğunluğuna dayanacaktır. Bu durumda, ilişki kendi dinamikleri içinde hala bir dönüşüm gerçekleşiyor olabilir.

Yeni bir aşk yakalamak ve anlık etkileşimler mümkündür. Bununla birlikte, böyle bir coşkulu olayın küfürlü tartışmalara veya şiddete neden olabileceğinin farkında olmalısınız. Eski cinsel istismar vakaları açığa çıkacak ve bu birçok erkeğin ve bazı kadınların egolarına ve itibarlarına zarar verebilir.

Merkür Retro’su Kavuşum Venüs kare Plüton ayrıca, özellikle okuldaki öğretmenler tarafından çocuklara yapılan cinsel istismarların raporlanmasında bir artış olduğunu, hem de yalancı ilişkilerde de bir artış olduğunu gösterir.

Merkür Direk Transite Geçiş 15 Nisan 2018'de 04 ° 46 'Koç Burcu’nda ikinci gölge dönemine giriyor. Bu olayın grafiğinde ise Merkür Retro’sunun en önemli majör etkileşimlerinden sadece bir tanesi olan Merkür Kare Saturn ü göstermektedir. Bu, Merkür Retro’su Mart 2018 in yoğunluğunun sizi ciddi bir zihin çerçevesinde bırakabileceğini gösteriyor. Olumsuz düşünme ve yanlış anlaşılmalar yüzünden planlarınızı ve fikirlerinizi aktarmak ve insanlarla iletişim kurmak zor olacaktır.

Cevaplanmamış sorularınız veya ciddi kararlarınız olabilir sözleşmelerde, iş hayatı veya hukuki konularda yer alıyorsanız, güvenilir birinden profesyonel danışmanlık almak çok önemlidir. Başkalarının sözlerine güvenmeyin ve dikkatli olun. Yakın ilişkilerde bir miktar mesafe veya ayrışma olabilir. Bu, kasvetli düşünceler, kötü haberlerle veya yalnızlıkla birlikte zihinsel refahı olumsuz etkileyebilir.

Merkür Retro Bölgesini 03 Mayıs 2018'de 16 ° 54 'Koç Burcunda terk edecek.

Koç: Bireysel kararlar dış görünüş

Boğa: Hastalıklar, yalnız çalışma, projeler, bilinçaltı, gizli ilişkiler

İkizler: Arkadaşlık ilişkileri, özgürlükler, beklentiler, sosyal ilişkiler gruplar organizasyonlar

Yengeç: İş ve Kariyer hayatı, gelecek planları, anneyle ilgili konular

Aslan: Yurtdışı işler, seyahatler, akademik eğitimler, diplomasi, ticaret

Başak: başkalarından gelen kaynaklar, borçlar, krediler, bağımlılıklar, psikolojik sorunlar

Terazi: ilişkiler, eş , partner ve iş anlaşmaları kontratlar

Akrep: Mesleki yaşamı, sağlığı, iş arkadaşları, çalıştığı ortam, günlük rutinleri,

Yay: Çocukları, keyif aldığı şeyler, hobileri, sahne ve sanat ve yaratıcılık ve yetenekler,

Oğlak: Ev ve aile hayatı, babası, miras ve birikim konuları, yuva kurmak, yaşanılan ev

Kova: Yakın çevre ilişkileri, kardeş, eğitim sektörü, basın yayın medya sektörü

Balık: Parasal konular, sahip olunan kaynaklar, yatırımlar, para kazanılan yerler, parayı değerlendirmek.

 

 
Eklenme Tarihi : 25.02.2018 01:05:32
Okunma Sayısı : 609

Yorumlar

Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Adınız Soyadınız
Yorumunuz