Fotoğraf Galerisi
Samanyolu
Samanyolu
Tüm Fotoğraflar

Anket
Günün Sorusu
Sizce Ufo'lar Gerçek mi
 
   
Sayaç
Online : 95
Toplam : 103
Ziyaretçi
 

Ay aslında uzaylılar tarafından inşa edilmiş dev bir yapımı

AY ASLINDA UZAYLILAR TARAFINDAN İNŞA EDİLMİŞ DEV BİR YAPI MI? 


AY HAKKINDA GİZEMLİ 3 BİLİMSEL TEORİ

Çılgın  bir teori mi, yoksa olasılık mı? Bu teori ne demek istiyor? Dünyanın uydusu olan Ay aslında birileri tarafından inşa edilmiş dev bir yapı mı? Kapalı görünen ay için büyük inşa edilmiş bir yapı teoremi kaçık bir fikir mi?


Ay hakkında pek çok esrarengiz teori vardır. Bunlardan biri de birçok bilim adamının düşündüğü bir teori olarak dünyanın Uydusu Ayın aslında inşa edilmiş dev bir  yapı olduğu yönünde.Bazı araştırmacılar günümüzde Ay'ın Dünyanın yörüngesinde bir yere yerleştirildiğini düşünmektedir. Ay'ın doğal olmayan yörünge ve düzensiz olan yörünge düzeni NASA bilim adamları, astronomlar ve jeologları yüzlerce soru sormaya ve bu sorulara cevap bulmaya itmiştir.

Ay hakkında ufologlar tarafından ortaya atılmış büyüleyici bir teorem de: AYIN YAPAY OLARAK İNŞA EDİLMİŞ BİR YAPI OLDUĞU! Bunu kanıtlayan 3 önemli delil var.

Ayın Yaşı Dünya’dan Büyüktür!
Bazı bilim adamları Dünya'nın uydusu olan Ay’ın gezegenimizden daha yaşlı olduğuna inanır. Dünyanın uydusu Ay bilinen evrendeki keşfedilen başka bir uyduya benzemez. Araştırmacılara göre, Dünya'nın sadık arkadaşı Ay, yaklaşık 4.6 milyar yaşında  ve gezegenimizden yaklaşık 800.000 yıl daha yaşlıdır.

Ay Kayaları Üzerinde Garip Titanyum İzleri

Ay yüzeyinde Dünya'da bulunan Titanyum’dan on kat daha fazla Titanyum içeren kayalar bulunmuştur. Biz Titanyumu yeryüzünde, süpersonik jetler, derin dalış denizaltıları ve uzay araçları içinde kullanıyoruz. Bu durum açıklanamaz bir şeydir.  Nobel Kimya Ödülü sahibi; Dr Harold Urey, o “Son derece şaşkınım. Astronotların bulduğu kayaların Titanyum içerdiğini gördük.  Araştırmalar sonucu bulunan numunelerde Titanyum’a rastlanması tasavvur edilemeyecek, akıl almayacak ve tahmin edilemeyecek bir durumdu”

Ayın Atmosferik Şartları Bunun Olmamasını Gerektiriyor

1970 yılında Sovyet Bilim Akademisi’nden Mikhail Vasin ve Alexander Shcerbakov bu konu hakkında bir makale yazdı:"? Ay bir Uzaylı Zekasıyla mı Yaratıldı?" Bu makale bazı önemli soruları açığa çıkaran bir büyüleyici bir yazıydı. Çok zor ve imkansız bir durum olarak Ay’ın nasıl Titanyum mineralini içerir?

Çok esrarengiz olarak Ay yüzeyindeki bazı kayalarda İŞLENMİŞ METALLER, örneğin; Pirinç(Metal), Mika asla doğal olarak kendiliğinden oluşmayacak Uranyum 236 ve Neptünyum 237 elementleri içerdiği tespit edilmiştir. Buna rağmen Ay'da bunlardan izler vardır. Uranyum 236 elementi Uranyum içerisinde bulunan tükenmiş bir nükleer atıktır. Daha da ilginci, Neptünyumun 237 nükleer reaktörlerin sonucu oluşan  radyoaktif bir metalik elementtir ve bir Plütonyum üretimidir. Asıl soru şu Dünyanın uydusu Ay’da neler oluyor? Bu elementler nereden geliyor?

Çeviri:AMİRA VASİLİS

 
Eklenme Tarihi : 17.08.2016 20:18:39
Okunma Sayısı : 1734

Yorumlar

Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Adınız Soyadınız
Yorumunuz