Fotoğraf Galerisi
Süper Ay
Süper Ay
Tüm Fotoğraflar

Anket
Günün Sorusu
Sizce Ufo'lar Gerçek mi
 
   
Sayaç
Online : 74
Toplam : 80
Ziyaretçi
 

Mars’ta 1,5 km boyunda simetrik 3 yapı bulduk

UFO gözlemcileri, uzay gözlemlerinde bu kez Mars’ta 3 garip nesne gözlemledi. Mükemmel bir hat üzerinde konumlanmış 3 tane ‘kule’ benzeri yapının olduğunu gözlemleyen UFO araştırmacılarına göre bu yapılar Mars’ta tesadüf eseri “bir şeylere benzeyen” diğer yapılardan ayrılıyor.

1999 yılında Mars’ta çekilmiş bir fotoğraftan yola çıkarak araştırmalarını derinleştiren UFO araştırmacıları, Youtube’da mundodesconocdo kanalında paylaştıkları videoda ayrıntılara giriyor.

Kanal kurucusu Jose Luis, “Bazı Mars görsellerini incelediğimizde yakın zamanda Mars’ın Terra Meridiani bölgesinde bir dizi devasa kulelere rastladık. Bazı ilginç özelliklerinden dolayı bunların yapay bir geçmişe sahip olduklarını düşünüyoruz. Göreceğiniz bu videoda, bunlarla ilgili akıl almaz bilgileri ve kanıtları paylaşacağı ve bölgenin 3D modellemesini de sunacağız, böylece sunduğumuz bilgileri değerlendirme fırsatı bulacaksınız” diyor.

“Mars’ta bulunmayı bekleyen bir gezegen dolusu yapı ve kalıt var. Mundodesconocdo kullanıcısının paylaştığı video bunun fantastik bir örneği. Yaklaşık 1 mil veya daha fazla yükseklikte gibi görünen 3 kule keşfetti. 3’ü de iyi yapılmışa benziyor çünkü hiçbiri yok olmamış. Mars üssü kurmak için mükemmel bir nokta olur… Boşlarsa tabii.”

“Mars’ta çok eskiden varolmuş gelişmiş bir medeniyet uzaylı bir düşman ırk tarafından yok edilmiş olabilir”
Mars’ta kadim bir medeniyet bulunmuş olabileceğine dair açıklamalar yakın zamanda gözde bilim insanlarından da gelmişti. California Üniversitesi’nde Teorik Plazma Fiziği bölümünde görev alan Dr. John Brandenburg da Mars’ta gelişmiş bir medeniyetin geçmişte yaşamış ve nükleer bir saldırı sonucu yok olmuş olabileceğini düşünenlerden sadece biri.

Dr. John Brandenburg’a göre, uzak geçmişte kızıl gezegenin yüzeyinde en az iki büyük nükleer patlamanın gerçekleşmiş olduğuna dair yeterince kanıt mevcut. Dr. Brandenburg’un teorisi, Mars yüzeyinde izine rastlanmış uranyum ve toryum elementleri kaynaklı. Bu Mars medeniyeti uzayın bir başka bölümünden gelen düşman bir uzaylı ırk tarafından Mars yüzeyinden silinmiş. Dr. Brandenburg Dünyalıların da benzer bir kaderle yüz yüze kalabileceği konusunda uyarıyor. (Kaynak: Express, Ancient-code, ZETE)


Fotoğraf için buraya
 
Eklenme Tarihi : 18.12.2016 16:06:45
Okunma Sayısı : 2217

Yorumlar

Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Adınız Soyadınız
Yorumunuz