Fotoğraf Galerisi
Güneş 2
Güneş 2
Tüm Fotoğraflar

Anket
Günün Sorusu
Sizce Ufo'lar Gerçek mi
 
   
Sayaç
Online : 105
Toplam : 109
Ziyaretçi
 

Mars'taki hayat, milyarlarca yıl önce uzaylılar tarafından nükleer saldırılarla bitirilmiş olabilir.

Mars gezegeninde daha önceden yaşam olduğu, ve bu yaşamın bir şekilde sonlandığı araştırmalarla kanıtlandı. Yeni bir iddiaya göre Mars'taki hayat, milyarlarca yıl önce uzaylılar tarafından nükleer saldırılarla bitirilmiş olabilir. 

Bilim adamı Dr John Brandenburg'e göre Mars üzerinde yaşayan uygarlık,dışarıdan gelen gelişmiş bir uzaylı ırkı tarafından nükleer saldırılarla yok edildi. 

Son zamanlarda NASA'nın Mars'a gönderdiği Odyssey adlı mekik Mars yüzeyinde yüksek miktarda Ksenon-129 adlı kimyasal yoğunlaşması tespit etti. Aynı miktarda yoğunlaşma Dünya'da Çernobil patlaması da dahil, çeşitli nükleer saldırılara uğramış bölgelerde de bulunuyor. 
NASA'ya göre birlikte ele alındığında, nükleer katliama uğramış antik bir gezegen olan Mars ile ilgili hipotez, daha fazla bilgi gerektirdiğinden, artık daha dikkatlice değerlendirilmeli. 

Milyarlarca yıl önce Mars'ta su bulunduğuna dair NASA tarafından birçok kanıt bulundu ve bu hayatın nasıl bittiği hakkında kafada birçok soru işareti oluştu. Çoğu bilim adamı Mars'taki uygarlığın nükleer bir patlama sonucu yok olmuş 
olabileceğini destekliyor. Fakat bu patlamanın nedeninin başka bir uzaylı ırk olabileceği henüz kesin değil. 

Son zamanlarda yapılan açıklamalar ise Güneşten gelen büyük bir patlamanın Mars atmosferini yok ettiği yönünde...

Kaynak: ibtimes 
 
Eklenme Tarihi : 25.07.2016 12:27:08
Okunma Sayısı : 1290

Yorumlar

Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Adınız Soyadınız
Yorumunuz