Fotoğraf Galerisi
Messier 51
Messier 51
Tüm Fotoğraflar

Anket
Günün Sorusu
Sizce Ufo'lar Gerçek mi
 
   
Sayaç
Online : 49
Toplam : 54
Ziyaretçi
 

Obama''nın pilotu Ufo görmüş...


ABD Başkanı Barack Obama'nın 2008 seçimlerinde kullandığı özel uçağın pilotu Andrew Danziger'ın New York Daily News gazetesinde yer alan ifadeleri okuyanları şoke etti: "Aslında bütün pilotlar UFO'ların varlığına inanır" diyen Danziger, 1989'da başından geçen sıra dışı bir anısını anlattı.

Gazetede kendi imzasıyla yayımlanan makalede Danziger, 26 yıl önce ABD'nin Kansas ile Iowa eyaletleri arasında gerçekleştirdiği uçuş sırasında gökyüzünde UFO gördüğünü açıkladı. O dönem henüz kariyerinin ikinci yılında olduğunu ifade eden pilot, Kansas'tan havalanan uçağın 15 bin fit yüksekliğe ulaştığı esnada önce "beyaz bir daire" gördüğünü söyledi.


Aynı cismi uçağın kaptan pilotu Bruce'un da gördüğünü kaydeden Danziger, cismin aniden renk değiştirmesiyle şoke olduklarını ifade etti. Dev kırmızı bir top şeklinde görülen UFO'nun 30 saniye sonra bulutların arasında kaybolduğunu kaydeden Danziger, "Ne gördüğümüz konusunda hâlâ hiçbir fikrimiz yok. Ancak emin olduğumuz bir şey varsa, o da gördüğümüz cismin buraya ait olmadığıydı" dedi. Danziger, Ulusal UFO Raporlama Merkezi'ne başvurduklarını ve kuruma birçok pilotun benzer olayları bildirdiğini söyledi. 
 
Eklenme Tarihi : 14.04.2015 21:47:25
Okunma Sayısı : 1306

Yorumlar

Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Adınız Soyadınız
Yorumunuz