Fotoğraf Galerisi
Messier 42
Messier 42
Tüm Fotoğraflar

Anket
Günün Sorusu
Sizce Ufo'lar Gerçek mi
 
   
Sayaç
Online : 79
Toplam : 83
Ziyaretçi
 

Psiko-Terörizm

Psiko-terörizm” ifadesi ilk olarak, Moskova AntiPsikotronik Merkezimden Rus yazar N. Anisimov tarafından kullanıldı. Anisimov,psikotronik silahların bir insanın beynin­de depolanmış bilginin bir kısmını almak ve bunu kişiyi kontrol etmek için gerekli seviyede işleyen bir bilgisayara göndermek için kullanılabileceğini söylüyor. O zaman değiştirilmiş bilgi kişinin beynine geri veriliyor ve kişi bu bilgiyi kendi orijinal bilgisi olarak benimsiyor. 

 Öyleyse bu sistemler halüsinasyonları, hastalıkları, insanhücrelerindeki mutasyonları, hatta ölü­mü engelleyebilir. Bu teknolojiler VHFjeneratörler, x-ışınları, ultrasound ve radyo dalgalarını içerir. Rus ordusundaBinbaşı I. Chernishev, Orinteer (Şubat, 1997)adlı askeri yayında, “psi” silahlarının dünyanın dört bir yanındageliştirilmekte olduğu­nu anlattı. Sözünü ettiği belirli silah tiplerişunlardı:

 Telefon hatları,televizyon, radyo ağları, dağıtım boruları ve elektrik lambaları aracılığıyla gönderilebilmekapasitesi­ne sahip güçlü elektromanyetik yayılım üreten psikotronik birjeneratör. Bu sinyal, sinyalle temas hâlindeki insanların davranışlarınıdeğiştirebilecektir.

 10—150 Hertz bandındaişlev gören bir sinyal üretici. Bu sinyal üretici 10-20 Hertz bandında çalıştığında, tüm canlıorganizmalar için tehdit yaratan bir ses altı osilasyon üretir.

 Böceklerin merkezisinir sistemlerini felce uğratmak için ta­sarlanmış bir sinir sistemijeneratörü. Bu sistem, aynı etkiyi insanlar üzerinde de görmek için rafineedilmektedir.

 Özel bir tasarımla sesaltı sinyaller üretildi. Bu cihazlar, de­ride tek bir iz bırakmadan kansızdâhili operasyonlar yürütebilme kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda öldürmekiçin de kullanılabilirler.

 Japonlar sessizkasetler icat ettiler. Bu kasetler onlara, müzi­ğin üzerine düşük frekanslı seskalıpları yerleştirme becerisi verdi. Bu ses kalıpları bilinçaltı tarafındantespit edilmek­tedir. Ruslar, alkolizm ve sigara tiryakiliğini tedavi etmekamacıyla bilgisayar programcılığında benzer “bombardı­manlar” kullandıklarınıiddia ediyorlar.

Daha önce sözünü ettiğimiz 25. kare etkisi, bir film maka­rasınınya da video görüntüsünün her 25. karesinin, bilinci değiştirmek üzere eklenmişve bilinçaltı tarafından tespit edilen bir mesaj içerdiği bir tekniktir,

 Psikotronikler, trans,öfori veya depresyonu azaltmak için kullanılan tıbbi hazırlıklar olaraktanımlanırlar. Bunlara “yavaş hareket eden mayınlar” adı verilir. Yan etkileribaş ağrıları, beyinde gürültü, ses veya komutlar duyma, baş dönmesi, midedeağrı, kardiyak aritma, hatta kardivovasküler sistemde bozulmadır.  
Eklenme Tarihi : 20.11.2014 23:52:05
Okunma Sayısı : 1929

Yorumlar

Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Adınız Soyadınız
Yorumunuz