Fotoğraf Galerisi
Ay 3
Ay 3
Tüm Fotoğraflar

Anket
Günün Sorusu
Sizce Ufo'lar Gerçek mi
 
   
Sayaç
Online : 82
Toplam : 88
Ziyaretçi
 

Stephen Hawking Uzaylılar dünyanın sonunu getirebilir...

Ünlü bilim adamı Stephen Hawking’den, uzaylılar ve Tanrı inancı ile ilgili, çarpıcı açıklamalar geldi.

Dünyanın en ünlü Fizikçisi ve Kozmoloğu olarak bilinen Prof. Stephen Hawking, kısa bir süre önce “Spain’s El Paris” ile yaptığı röportaj kapsamında, Dünya Dışı Varlıklar ya da daha basmakalıp tabiri ile Uzaylılar ve “Tanrı” inanışı ile ilgili, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Stephen Hawking ile yapılan söz konusu bu röportaj kapsamında Hawking, Dünya Dışı varlıkların, insanlığın sonunu getirebileceği, buna ek olarak insanlığın kendi sonunu yaklaştırdığı ve bu durumun “Tanrı” nezdinde karşılığı olmadığı anlamlarını doğuran açıklamalarda bulundu.
Uzaylılar dünyanın sonunu getirebilir!
Hawking’e göre, matematiksel olarak Dünya Dışı varlıkların var olduğunu kabul etmek mümkün. Ayrıca bu varlıkların “Göçebe” olarak tabir edilen bir kısmı, kendi yaşam alanlarını tükettiği ve bitirdiği için, uygun bir gezegen arayışında olabilecekleri ve eğer Dünya onlar için uygun olacaksa, bu durumun dünyanın işgali ile sonuçlanabileceği olasılığının mevcut olduğunu söyledi.

Son olarak Stephen Hawking, durum her ne olursa olsun matematiğin gösterdiği yolda, insanlığın evrenin başka bir ucunda yaşam alanı bulması zorunluluğunun olduğunu, aksi halde dünya yaşamının öyle ya da böyle kaynaklarını tüketeceğini belirtti.
 
Eklenme Tarihi : 01.10.2015 15:12:58
Okunma Sayısı : 2179

Yorumlar

Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Adınız Soyadınız
Yorumunuz