Fotoğraf Galerisi
Süper Ay
Süper Ay
Tüm Fotoğraflar

Anket
Günün Sorusu
Sizce Ufo'lar Gerçek mi
 
   
Sayaç
Online : 80
Toplam : 84
Ziyaretçi
 

Ufo Apollo Ortak Uzay Uçuşları...

Tanınmış UFO araştırıcılarından Harold Wilkins ve Dönald Keyhoe de Ay’ın UFO’lar için bir üs olduğunu bildirmekte ve bunun kanıtı olarak astronotların gözlemlerini göstermektedirler.  

Saga raportörlerinden Joseph Goodavage, Apollo astronotlarıyla  NASA arasında, Ay uçuşları sırasında yapılan telsiz konuşmalarını tekrar inceledikten sonra, konuşmalar sırasında zaman zaman geçen “BOGEY” kelimesinin UFO karşılığı olmak üzere kullanıldığının anlaşıldığını açıklamıştır. UFO’larla ilgili gözlemler bu şekilde dünya kamuoyundan gizlenmeye çalışılmıştır. NASA’nın bilim yazarlarından Otto Binder, astronotların UFO gözlemleri sırasında konuşmamaları hususunda önceden uyarılmış olduklarını ifşa etmiştir. Bu bakımdan Apollo ile yer kontrol merkezi arasındaki konuşmalar yer yer sansür edilmişti. Bu uyarılara rağmen astronotlar zaman zaman gözlemleri sırasında heyecanlarını gizleyememişlerdir. Buna en belirgin örnek olarak Armstrong ve Aldrin verilebilir. Konuyla ilgili makale, Apollo -11 Komuta Kademesi Servis Modülü Ay’dan ayrıldıktan sonra Armstrong ve Aldrin’in yer merkeziyle yaptıkları direkt konuşmaları dinleyen Sam Papper tarafından kaleme alınmış ve Kanada’nın “National Bulletin” isimli gazetesinde 29 Eylül 1969’da yayımlanmıştı. NASA ise Komuta Modülü ile yer istasyonları arasında yapılan konuşmaları Dünya Televizyon ve Radyo idarecileri’ne verirken sansür etmiştir.

Apollo uçuşları sırasında ise, sadece UFO’ları gözlemekle kalmadı astronotlar, aynı zamanda radyo sinyalleri de aldılar. 

NASA her ne kadar UFO'larla ilgili ayrıntıları gizlemeye çalışıyorsa da, Dr. Garry Henderson’un beyanatına göre NASA’nın elinde Ay üzerindeki UFO’larla ilgili bir film bulunmaktadır ve de astronotların hepsi UFO’ları görmüş bu-lunmaktadırlar.

Apollo Programı Direktörü’nün ifadesine göre, NASA’nın Ay’a gitmekte belirli bir amacı, şimdilik açıklanmayan gizli bir maksadı bulunmaktadır.

Bu ifade bize NASA Direktörü Dr. James Fletcher’in beyanatını hatırlatmaktadır :

“Her NASA projesinin ardında Dünya-dışı zekânın kesinliğinin araştırılması bulunmaktadır.”

Astronot L. Gordon Cooper şöyle demektedir :

“Geçmiş yıllarda Dünya-dışı kökenli zeki yaşam formlarının Dünyamızı ziyaret ettikleri kanısındayım. Ayrıca zeki varlıkların kontrolündeki UFO’ların da planetimizi binlerce yıldan beri ziyaret ettiklerine de inanıyorum. İnsanlar Uçan daireleri bir çok kez görmüşler ve üstelik bu olaylardan çoğu radar gözlemleri ile de doğrulanmıştır. Bunların tümünün ha¬yal ürünü olduğunu söylemek gerçekten gülünçtür.”


 
Eklenme Tarihi : 20.08.2015 18:57:45
Okunma Sayısı : 1243

Yorumlar

Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı

Yorum Yaz

Adınız Soyadınız
Yorumunuz